СТАТТІ

ВСІ СТАТТІ

РЕКЛАМА

Красивые платья (Киев) - продаются лишь в специализированных бутиках. | Золотые украшения изделия из золота.

НОВИНИ

У пограбованих, які  лежать,  уже нічого відбирати
У пограбованих, які лежать,
уже нічого відбирати

"Гоп-стоп" від Партії регіонів(ВІДЕО про гопштаплерів)


Гроші, які ще не копійки й поки що лишаються у розпорядженні громадян, не дають спокою регіоналам. У Верховній Раді зареєстровано проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо банківських вкладів фізичних осіб, яким пропонується ввести 25% податок на доходи за депозитами фізосіб.





Ініціатор законопроекту - народний депутат-регіонал Євген Сігал (колишній БЮТівець і власник сумнозвісних еконебезпечних "Гаврилівських курчат").

Як зазначено у пояснювальній записці до документа, законопроектом «пропонується використати досвід Російської Федерації та перенести з 1 січня 2015 року на 1 січня 2014 року застосування механізму оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді процентів на банківські вклади (депозити) понад встановлений законодавством рівень».

«Це вплине на здешевлення кредитних ресурсів комерційних банків, які надаються суб’єктам реальної економіки, підвищення конкурентоспроможності товарів і послуг, що виробляються вітчизняними підприємствами, сприятиме перерозподілу використання коштів фізичних осіб на користь споживання товарів і послуг вітчизняних підприємств», – вважає нардеп.

Законопроектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України, які передбачають запровадження механізму оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді процентів на поточні або депозитні (вкладні) банківські рахунки, вклади (депозитні) до небанківських фінансових установ, з 1 січня 2014 року ставкою в 25%.

Якщо оцінювати ці фінансові напади на людей - до цього дійшли регіонали після повного пограбування бізнесу в Україні, бо розграбована та зруйнована українська економіка не дає можливості ніяких грошей у себе відняти, бо їх та просто нема. Водночас гопштаплери (гопстопники) ніколи не атакують і не нападають на бомжів у якіх нічого відбирати. А коли у цих грабіжників, від значного збільшеня кількості людей давно пограбованих, різко падають прибутки, то вони починають нападади навіть на жебраків.

РП

3.03.2013

Є й на Банковій зацофана кнайпа навпроти дому з хімерами, у домі з потворами

Є на Личакови кнайпа зацофана
Ту ніхто не видів ні їдного пана
Правдивого пана жеби був в краваті
Самі гопштаплєри в курточках на ваті...

Слово "гопштаплєри" - це означає "гопстопники", львівською ґварою. Найголовнішими у київському домі з потворами, що навпроти дому з Химерами, є президент-гопштаплер з Данєцка.

Який за словами Юрія Винничука у домі з потворами є Пахан гопштаплерів :

Настала пора, коли кожен із нас
Постав перед вибором часу:
До влади прийшли бандюки й брехуни,
Наперсточники й свинопаси.
Здолали державу і склали до ніг,
П’ючи нашу кров як вампіри,
А їхній пахан, ледь прибитий яйцем,
Веде нас до прірви.
Бандитом він був і бандитом зоставсь
Тепер уже вищого класу.
Бо вже не шапки, а мільйони краде –
Убий підараса.

За те що Вкраїну продав ворогам

І заповіти Тараса,
Привів табачню і московських попів –
Убий підараса.....


За темою:
«ВАСУ прислужник голубої влади - це януковичівський ВАСЯ»


ВСІ НОВИНИ



НАШЕ ГОЛОСУВАННЯ

Хто міг би очолити опозицію в Україні?

  • Юлія Тимошенко
  • Віктор Ющенко
  • Арсеній Яценюк
  • Олег Тягнибок
  • Віталій Кличко
  • Хтось інший


ПАРТНЕРИ


ТОВ НСК Україна